Z życia szkoły

18
Cze

ZWYCIĘSTWO MARCINA KOŁODZIEJSKIEGO W NOCNYM BIEGU ŚWIĘTOJAŃSKIM

Deszcz, wiatr i chłód nie pokonał  biegaczy, którzy wystartowali w Nocnym Biegu Świętojański. Linię mety przekroczyło 4700 zawodników. Start do biegu na 10km nastąpił 17 czerwca o godzinie 23:59.

Warunki atmosferyczne nie były sprzyjające . Od rana padał ulewny deszcz,  a wieczorem zerwał się porywisty wiatr. Mimo tego biegacze dali radę. Wśród nich był także nasz uczeń Marcin Kołodziejski, który pokonał 88 rywali z swojej kategorii wiekowej i zwyciężył  z czasem 36 minut i 53s, co jest jego nowym rekordem życiowym. 11h później Marcin wystartował w biegu z Cyklu Kaszuby Biegają w Kartuzach, gdzie zajął 3 lokatę.Gratulujemy!

Na Biegu Świętojańskim z powodzeniem ukończyła bieg  trójka naszych nauczycieli . Poniżej wyniki naszych reprezentantów: