Z życia szkoły

18
Gru

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI „MIKOŁAJOWA 4 POMAGA”

Grudniowy nastrój wyzwala niesienie dobra, skłania do refleksji i uświadamia, ze dobre gesty mają sens…W tymże właśnie okresie uczniowie ZSP nr 4 w Wejherowie we współpracy ze swoimi wychowawcami włączyli się w coroczną akcję charytatywną „Mikołajowa 4 pomaga”. Przy okazji tego przedsięwzięcia zebrano długoterminowe artykuły spożywcze oraz karmę dla zwierząt. Dary spożywcze przekazano do GOPS w Gościcinie, gdzie, za pośrednictwem tej instytucji, trafią do najbardziej potrzebujących Rodzin. Karma dla zwierząt zasiliła Schronisko w Dąbrówce.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję, wzniecając ciepło i dobro w tym wyjątkowym przedświątecznym czasie. Życzymy Wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świat Bożego Narodzenia

Mikołaje