Z życia szkoły

10
Paź

TURNIEJ KLAS PIERWSZYCH

10 października odbył się w naszej szkole turniej klas pierwszych. Podczas otrzęsin rywalizowało między sobą 11 klas liceum, technikum i szkoły branżowej. Uroczystość przygotowali zeszłoroczni zwycięzcy, uczniowie klasy 2aFT.

W tym roku uczniowie musieli między innymi odśpiewać hymn szkoły, należy tu pochwalić wszystkie klasy, a w szczególności klasy euro, biologiczną i fototechnik. W kolejnych konkurencjach pierwszoklasiści musieli zaprezentować maskotki oraz przedstawić fraszki o swojej klasie. Wykazali się również swoimi sportowymi umiejętnościami podczas skoków przez gumę i zabawy w gorące krzesła. Wyzwania nie ominęły wychowawców, którzy rywalizowali między sobą łamiąc sobie języki w konkurencji o wdzięcznej nazwie “Paszczedźwięki”

Trzecie miejsce w turnieju zajęły klasa 1 eLO oraz klasa 1 mLO,  na drugim miejscu uplasowała się klasa 1 fT, miejsce pierwsze wywalczyła klasa 1 b. Zwycięska klasa otrzymała pyszne domowe wypieki i torbę słodyczy, w nagrodę również to oni będą gospodarzami turnieju w przyszłym roku szkolnym. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za świetną zabawę i zapraszamy za rok na otrzęsiny nowego rocznika klas pierwszych.