Z życia szkoły

11
Sty

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 10 stycznia 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt, w których wzięło udział dziewięć osób. Po meczach eliminacyjnych systemem „każdy z każdym” w ścisłym finale znalazły się uczennice z wyjątkowo indywidualnymi umiejętnościami. Po kilku godzinach rozgrywek najlepszą zawodniczką w szkole w tenisie stołowym okazała się Zuzanna Frey z kl.2 p wygrywając wszystkie finałowe mecze. Na drugim miejscu znalazła się Agata Toporek z kl. 1 e, a na trzecim Angelika Górska z kl.2 b. Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział w turnieju i gratulujemy sportowej postawy.

Dnia 11.01.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców. Wzięło w nich udział pięciu uczniów: Tomasz Jeżowski  z kasy 3 b, Eryk Robakowski z klasy 3 e, Przemysław Mitak z klasy 1 aT, Wojciech Składowski z klasy 2 m oraz Damian Myszk.  Rozegraliśmy ten turniej systemem każdy z każdym. Chłopcy dawali z siebie wszystko co najlepsze, walczyli o każdą piłeczkę. Najlepszym zawodnikiem i Mistrzem naszej szkoły został Przemysław Mitak wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc ani jednego seta. Na podium zameldowali się jeszcze Tomasz Jeżowski (drugie miejsce) oraz Eryk Robakowski (trzecie miejsce). Gratulujemy wszystkim uczestnikom woli walki i determinacji w dążeniu do zwycięstwa, ale Mistrz może być tylko jeden.

Zapraszamy już teraz wszystkich na kolejne mistrzostwa za rok.