Z życia szkoły

02
Paź

MISTRZOSTWA POWIATU W BADMINTONIE CHŁOPCÓW

W dniu 02.10.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym Chłopców. Zwycięzcą turnieju został Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie. Nasza Szkoła broniła w tych zawodach tytułu Wice-mistrza. Poziom turnieju stał na wysokim  poziomie i pomimo dużego zaangażowania naszej reprezentacji  nie udało się awansować do finału i ostatecznie zajęła siódme miejsce. Szkołę reprezentowali: Radosław Sałata, Michał Czaplewski i Dawid Galik.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi
VI miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi
VII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie