Z życia szkoły

18
Gru

GALA STYPENDIALNA

W dniu 18.12.2017r. w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się Gala Stypendialna organizowana w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego.

W gronie tegorocznych stypendystów jest 14 uczniów naszej szkoły z Technikum nr 3. Przyznano im stypendium na rok szkolny 2017/2018 w ramach projektu realizowanego przez samorząd województwa pomorskiego ,, Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. Warto podkreślić, iż stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych zostały przyznane po raz drugi. Stypendia te – poprzez wsparcie najzdolniejszych uczniów pomorskich szkół zawodowych  –  służyć mają między innymi zmianie wizerunku szkolnictwa zawodowego i zachęceniu młodzieży do wyboru tej ścieżki edukacji. Wszyscy uczniowie z rąk Wicemarszałka Województwa Pomorskiego Pana Krzysztofa Trawickiego otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wyróżnieni stypendyści to : Rzeppa Natalia, Czech Alina, Ciskowska Julia, Schroeder Klaudia, Herold Katarzyna, Dańczyszyn Oliwia, Marzec Karolina, Wojewska Alicja, Dettlaff Ewa, Dominik Laura, Szymikowska Weronika, Lieban Dagmara, Lademann Paulina, Stanecki Mateusz. Stypendystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.