Z życia szkoły

11
Mar

FINAŁ BIEGOWEGO CYKLU CITY TRAIL

Razem z śniegiem w niedzielne przed południe w Gdyni (Mały Kack) pożegnaliśmy się z biegowym grand prix w biegach przełajowych z cyklu City Trail. Był to ostatni, szósty bieg z całego grand prix. Jak na przełaje przystało warunki były wymagające, topniejący śnieg, błoto, miejscami woda po kostki utrudniały biegaczom pokonanie 5ciokilometrowej pagórkowatej trasy. Takie warunki bardzo przypadły naszym uczniom do gustu. Julia Myszk wygrała dzisiejszy bieg, Agata Maliszewska była druga, zaś Angelika Stencel trzecia. Mikołaj Baranowski w kategorii chłopców zajął wysoką 4tą lokatę, a pani Maj -Roksz w starszej kategorii była druga. Aby ukończyć cały cykl trzeba było wystartować w co najmniej 4 biegach. Udało się to 4 naszym reprezentantom i tak po 6ciu biegach Agata Maliszewska wywalczyła drugą pozycję, Julia Myszk stanęła na drugim miejscu podium a Mikolaj Baranowski był 5- ty. Pani Maj- Roksz ukończyła grand prix na trzecim miejscu. Uroczysta gala kończąca cykl odbędzie się 4 kwietnia w Parku Nauk Technologicznych w Gdyni. Gratulujemy naszym podopiecznym zaciętości, wytrwałości oraz ducha walki.

Następne zawody już 7 kwietnia w Wejherowie – Bieg Piaśnicki – zapisy trwają 🙂