Z życia szkoły

26
Lis

CITY TRAIL – ODSŁONA TRZECIA

Ponad 370 biegaczy ukończyło 5km bieg przełajowy w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, który był trzecim biegiem z cyklu grand prix City Trail. Mieliśmy tam swoją skromną czteroosobowyą reprezentację, która na górzystej i błotnistej trasie poradziła sobie bardzo dobrze. Agata Maliszewska z klasy 2e zajęła trzecie miejsce w kategorii dziewcząt do lat 20tu. Angelika Stencel z klasy 2b przybiegła tuż za Agatą. Nasz absolwent Michał Mielewczyk zajął 9tą pozycję w swojej kategorii, zaś p. Maj-Roksz utrzymała trzecią pozycję wśród Pań. Kolejny, czwarty bieg z cyklu grand prix 14 stycznia w Gdyni. Liczymy na liczniejszy udział naszych podopiecznych 🙂

A już 10 grudnia biegniemy w Biegu Mikołajkowym w Redzie. Zapraszamy do udziału.